Video banner na hlavní stránce Seznamu?

Standardně Seznam neumožňuje na bannerové pozici vpravo inzerentům umisťovat ani flash, ani pohyblivý obrázek, jen statický obrázek, takže mně překvapil hned videobanner na Škodovku, který se navíc po odehrání (bez zvuku) a podržení myši 3 sekundy nad bannerem rozevře přes celou obrazovku a video se přehraje ve vyšším rozlišení, navíc s doplňující textovou informací.

 

 

Před roztažením

 

Po roztažení

Video po roztažení

…a o to v bannerových kampaních jde – zaujmout něčím neobvyklým, co návštěvník nečeká a proto si toho určitě všimne. Škoda má se Seznamem vůbec nadstandardní vztahy – viz minulý článek o zahájení služby Seznam Tip.

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Internetový marketing Označeno s: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj