S pokojovou palmou může být spousta legrace

Kolegyně má kamarádku, která si jednoho dne v Hornbachu koupila pokojovou palmu za 20tis. Moc se jí líbila, jen se jí trochu nezdálo, že když ji zalévala, tak palma trochu pískala.

Měsíc až dva si říkala, že to tak holt palmy asi dělávají, ale když se intenzita pískání při zalévání zvyšovala, rozhodla se zavolat do Hornbachu, jestli to je úplně v pořádku. Zvedla sluchátko, přednesla svůj dotaz a na druhém konci se ozvalo: „Okamžitě zamkněte pokoj s palmou a nikoho do něj nepouštějte! Do hodiny jsme tam!„. V Hornbachu to asi nebyl první takový dotaz.

Do hodiny opravdu přijeli 2 muži, k překvapení majitelky palmy odění do skafandrů a zavřeli se do obýváku. Po 15ti minutách randálu vylezli s nádobou, ve které byl deseticentimetrový pavouk s vítězoslavným: „Víte, dospělou osobu by asi kousnutí nezabilo, ale týden byste leželi a zvraceli.“

Prý když domorodci v Africe palmy ládují do květináčů, tak extra neprohlíží, jestli v půdě náhodou nejsou vajíčka pavouků…

Prý se ale z Hornbachu zachovali fér, lovem poškozenou podlahu, stěny i nábytek nahradili a dokonce se majitelky zeptali, jestli nechce novou palmu.

Nechtěla.

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Ostatní
One comment on “S pokojovou palmou může být spousta legrace
  1. Cervenz Karkul napsal:

    Tak to byla asi tahle mrcha http://www.spidy.goliathus.com/galerie-solifugy.php
    :)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj