Ocenění banneru časopisem Strategie

Cca před dvěma týdny nás kontaktovala redaktorka časopisu Strategie, že náš internetový banner porota vybrala jako jeden z nejpovedenějších do následujícího vydání tohoto časopisu a zda bychom jí mohli sdělit, kdo se na jeho výrobě podílel.

Osobně mám z ohodnocení radost, protože jsem se s bannerem celkem natrápil (nechal jsem ho agenturu přepracovávat nejméně 10x) a rozpohybování vč. spousty detailů jsem navrhoval já.

Vzhledem k tomu, že bannery hodnotí odborná porota, je to pro mě určitě pochvala. V hodnocení jsme totiž předstihli např. bannery společností, jako jsou T-mobile nebo Microsoft.

Přestože ostatní oceněné společnosti většinou uvádějí jména osob, které se na přípravě banneru podílely, u nás jsme se domluvili, že do údajů uvedeme pouze jméno naší společnosti a jméno reklamní a mediální agentury. Zase se tedy nestanu mediální hvězdou…:-)

A ještě pochvala

V souvislosti s bannerem se mi přihodila ještě jedna věc, kterou jsem dosud nezažil. Přetiskuji email od nějaké internetové surferky (jméno jsem záměrně změnil), který nám přišel na zákaznické centrum:

„Dobrý den,

sedím si jen tak u internetu a náhodně jsem přišla na vaši reklamu.

Musím vám ji okamžitě pochválit, protože je naprosto bezvadná !!!!

S pozdravem Martina Jirešová.“

Tak takto se dělá brendbílding… :-))

O nás

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

9 Comments on “Ocenění banneru časopisem Strategie

 1. No, ten bych Vám velmi rád ukázal, ale protože toto není oficiální blog společnosti, ve které pracuji, nemohu ho bohužel se společností nijak spojovat.

  Asi nebyl nejšťastnější nápad psát o banneru, který nemohu ukázat. Ale překvapilo mě, že Strategie bannery vyhledává sama, protože jsme náš banner nijak „netlačili“ a jsem přesvědčen, že naše mediální agentura také ne.

 2. Škoda, byl jsem zvědav. Snad se mi nové číslo Strategie dostane brzo do rukou.

  Stále moc nechápu, proč nelze ten banner ukázat. I přesto, že je toto pouze osobní blog, tak se určitě nestydíte za to, kde pracujete 🙂 Určitě by na něj šlo minimálně nějak odkázat. Nebo by snad dané firmě nějak vadilo, že bude její banner umístěn na dalším místě?

 3. Ne, určitě se nestydím:-)

  Jen občas tu zveřejním něco, co by mohlo být chápáno jako nahlédnutí pod pokličku a třeba i využito konkurencí (paranoidní varianta), takže raději nezveřejňovat.

 4. Já jsem zase vymyslel, jak vyrábět zlato vyfukováním tabákových bublin do vody. Ale bojím se, aby mi někdo můj nápad doslova nevyfouknul, tak ho nikomu neřeknu. Ale aspoň jsem se vám pochlubil.

 5. Michale,

  poklona, nebyl jste daleko – čtete Strategii?

  Ad Hellish:
  trefné:-) Byla blbina to zveřejňovat, takže se omlouvám. Na nějakou dobu jsem odkaz na banner zveřejnil, ale po znovuzvážení jsem ho opět skryl. Na tomto blogu totiž míchám záležitosti firemní se soukromými, které by v někom mohly vyvolávat dojem, že se jedná o záležitosti firemní, a to by bylo špatně.

  Budu se už snažit posty ve kterých se chlubím něčím, co ani neukážu nezveřejňovat.