Nova chystá galerii.cz

Od půlky června má společnost CET 21 spustit projekt galerie.cz. Jedná se o obrázkovou galerii, která má vhodně doplňovat služby tn.cz, nova.cz a blog.cz.

V našich podmínkách tedy bude konkurovat službě rajče.cz (spadá pod Mafru, iDnes.cz). Nepřehlédneme na ni upoutávky v televizi a cílem je dosáhnout ambiciozní návštěvnosti 1,5 mil. návštěv měsíčně.

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Internetový marketing
5 comments on “Nova chystá galerii.cz
 1. Messa napsal:

  Nepřehlédneme na ni upoutávky v televizi – hm, už to slyším… „Více informací se dozvíte na našem portálu tn.cz, detailní fotografie z místa činu na galerie.cz“

 2. Ed Brand napsal:

  Uz se vam snazili prodat reklamu, nebo odkud o tom vis?:) Zajimalo by me, kdo jim to vyvinul (Jyxo?) Nebo nejaka ticha akvizice?

 3. Yuhů napsal:

  Mně nepřijde 1,5 miliónu návštěv měsíčně jako moc ambiciózní. I kdyby nebylo upoutávek v televizi. S nimi je to návštěvnost dosti pesimistická. Tedy pokud jde opravdu o počet návštěv a ne něco jiného.

 4. Ano, údaje jsou z nabídky inzerce, která mimochodem nevypadá špatně.

  Předpokládám, že za technickým řešením stojí Jyxo, jak napovídá i zobrazení loga po zadání internetové adresy do vyhledávače.

 5. 2 Yuhů: Uvidíme, předpokládám, že CET 21 přidá tento web do Netmonitoru jako své ostatní služby.
  Pokud by se jednalo o standardní netmonitorácké „visits“, tak by to asi nebylo nic extra, pokud by se jednalo o „RU“, tak už by to bylo na obrázkovou galerii až moc dobré. Ale tou provázaností s ostatními službami – kdo ví…

  Zkoušel jsem pro srovnání v Netmonitoru najít Rajče.net, ale neúspěšně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj