Lázeňský hotel v maďarském Sárváru

Někdo dává přednost dovolené u moře, někdo raději pobytu v lázeňských centrech, ve kterých je možné lépe zabavit děti. Jaké jsou výhody a nevýhody takových pobytů?
Určitě jste byli na dovolené u moře a dokážete si tedy představit, jak probíhá: ráno jdete k moři, přes poledne se schováte, abyste se nespálili a odpoledne vyrazíte znovu, nebo si den spestříte hotelovým bazénem. Nechat děti celý den na horkém letním slunci si dnes ale naštěstí troufne jen málokdo.

Lázně v maďarském Sárváru

Pobyt v lázeňských akvaparcích nabízí alternativu, která může být vůči rodinám s dětmi vstřícnější – kromě venkovních bazénů nabízí i bazény kryté, se skluzavkami, tobogány, hřišti, zážitkovými bazény s vlnobitím, brouzdaliště apod. Rodiče tak nemusí mít strach, že se o slunečných dnech děti spálí, ale když je rozumné počasí, nemusí jim venkovní atrakce odpírat. Velkou výhodou lázeňských center je, že nejste závislí na rozmarech počasí – tím, že je voda termální, má stálou teplotu, ať už je ohřívána sluncem nebo ne. Koupat se zde tedy můžete nejen v létě, ale i na jaře a na podzim a většina lázní má celoroční provoz – můžete si tak lebedit ve vyhřátém bazénu, zatímco venku prší.

sarvar-park-inn-lazne-madarsko

Lázňové komplexy rodinného typu jsou budovány v místech s nalezišti termálních pramenů. V České republice se příliš nevyskytují, ale známé jsou lázeňské akvaparky Bešeňová nebo Tatralandia na Slovensku. Tu pravou tradici však mají především v Maďarsku, kde se nachází vodních vřídel mnohem více. Některé lázně tak uctívají svůj původní význam a využívají vlastností termální vody s bohatým obsahem minerálů k léčebným účelům. Ostatní se naopak zaměřují kromě léčby na relaxaci a zážitky. Jedněmi z takových maďarských lázní jsou lázně v Sárváru, městě v západní části Maďarska a tedy snadno dostupného z České republiky. Rodiny s dětmi si získají i velikostí plochy s vodními atrakcemi, která čítá přes 5000 metrů čtverečních a nabízí přehršel bazénů, tobogánů, skluzavek, ale i wellness centrum a léčebné procedury. Je kompletně zrekonstruované a nabízí spoustu zábavy pro děti všeho věku. A tím myslíme i kojence, pro které je připravena klidová místnost na spaní, přebalovací pulty a kuchyňka na ohřívání jídla.

 

Ubytování v Sárváru

hotel-sarvar1

Pokud si chcete pobyt opravdu užít, můžete využít služeb přidruženého hotelu Park Inn, patřícího do sítě Radisson ve městě Sárvár. Hotel je s lázeňským komplexem propojen vyhřívanou chodbou a můžete tak v plavkách přijít rovnou z hotelového pokoje. Čtyřhvězdičkový standard nabízí více než 200 pokojů s připojením k Wi-Fi internetu, restauraci a další vybavení, které od pořádné dovolené očekáváte. A když si budete chtít od vody odpočinout, Sárvár vám nabídne návštěvu místního hradu, botanické zahrady, nebo pro odvážné lanového centra.

 

Pozn.: Text je prací pro klienta.

 

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Ostatní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj