Koncert Wanastovy vjecy nebo Wanastowi vjecy nebo tak nějak

V květnu přijely Wanastovky v rámci šňůry koncertů k oslavě 20ti let i do Brna. Protože v období střední školy to byla kultovní kapela, chtěl jsem oživit vzpomínky na jejich koncertu i já.

Vzhledem k tomu, že jsem musel porovnávat kapelu s dobou před +-15ti lety, kdy jsem ji poslouchal intenzivněji, narazil jsem na tyto rozdíly:

1. Kodym přibral

2. Kodym dost přibral. To mně nešlo spojit s bývalou kapelou a některými rebelskými skladbami

3. Bylo poznat, že členové kapely jsou už takoví páprdové. Nedělali žádnou extra šou, prostě stáli na místě a hráli/zpívali. Když se Kodym trochu pohnul, bylo poznat, že potom neudýchal text písně. Naštěstí se nehýbal. Jediný, kdo se hýbal byl Tomáš Vartecký, kterého do skupiny draftovali.

4. Kodym si mohl odpustit trapné řeči mezi skladbami. Nejtrapnější byly řeči typu: „Nám je dvacet a chceme něco slyšet…“ když si od publika vynucovali zpěv „Happy birthday to you“.

Když ale pominu to, že mně nezahráli nejoblíbenější skladby jako Blbá a Škola je kráva (hymna to naší třídy) a hodně skladeb si půjčovali i od Lucie, tak musím konstatovat, že koncert Wanastowi vjecy byl přesto podařený a určitě se vyplatilo na něj jít.

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Ostatní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj