Koncert Linkin Park v Brně + video!

Koncert Linkin Park se uskutečnil 17.6.2008 v Brně na Velodromu a stál za to. Foťákové video Linkin Park sice neukáže takové, jací byli naživo, ale snad alespoň umožní udělat si o koncertu obrázek.

Koncert zahájila britská předkapela Enter Shikari, která kombinuje prvky rave (techna) s nu-metalem (trochu ve stylu Linking Park). Tyto dva zdánlivě nekombinovatelné žánry ve skutečnosti kombinovatelné opravdu nejsou. Koukal jsem na to jak z jara a zkoušel jsem této směsici přijít na chuť, protože rave jsem poslouchal v mládí a nu-metal se mně taky občas líbí, ale nepovedlo se. Po necelé hodině hraní bubeník zrušil buben, takže bylo vymalováno a Enter Shikari šli z pódia.

Po asi hodině pomlky kolem půl deváté nastoupili Linkin Park s několika staršími hity, které později prostřídávali i se skladbami z nejnovější desky Minutes to midnight. Hráli jednu skladbu za druhou, bez zbytečných řečí, prostě solidní koncert.

Ochutnávka videa Linkin park live zde (omluvte sníženou kvalitu obrazu, zvuku a všeho ostatního, je to jen foťák):

Linkin park

S nastupující tmou se Linkin park čím dál více rozjížděli, přičemž zlom nastal u skladby Bleed it out, hitem rádií posledních měsíců, u které se členové kapely pořádně odvázali a skákali po pódiu jako najatí. Touto skladbou však skončila první část koncertu. Po asi pěti minutách se ale Linkin park nechali vypískat na půlhodinový přídavek, kterým publikum úplně vyhecovali a byla to nejlepší část koncertu.

Druhé video Linkin Park:

Linkin park – What I´ve done

Kdyby po přídavku asistenti skupiny nezačali demonstrativně balit pódium, asi by se publika, vyžadujícího další přídavek nezbavili.

Shrnutí: koncert se velmi vydařil a myslím, že žádný fanoušek nemohl odcházet zklamán.

PS: Tento příspěvěk je i test pro optimalizaci ve vyhledávačích (ačkoli to tak doufám nevypadá).

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Ostatní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj