Koncert Linkin Park v Brně + video!

Koncert Linkin Park se uskutečnil 17.6.2008 v Brně na Velodromu a stál za to. Foťákové video Linkin Park sice neukáže takové, jací byli naživo, ale snad alespoň umožní udělat si o koncertu obrázek.

Koncert zahájila britská předkapela Enter Shikari, která kombinuje prvky rave (techna) s nu-metalem (trochu ve stylu Linking Park). Tyto dva zdánlivě nekombinovatelné žánry ve skutečnosti kombinovatelné opravdu nejsou. Koukal jsem na to jak z jara a zkoušel jsem této směsici přijít na chuť, protože rave jsem poslouchal v mládí a nu-metal se mně taky občas líbí, ale nepovedlo se. Po necelé hodině hraní bubeník zrušil buben, takže bylo vymalováno a Enter Shikari šli z pódia.

Po asi hodině pomlky kolem půl deváté nastoupili Linkin Park s několika staršími hity, které později prostřídávali i se skladbami z nejnovější desky Minutes to midnight. Hráli jednu skladbu za druhou, bez zbytečných řečí, prostě solidní koncert.

Ochutnávka videa Linkin park live zde (omluvte sníženou kvalitu obrazu, zvuku a všeho ostatního, je to jen foťák):

Linkin park

S nastupující tmou se Linkin park čím dál více rozjížděli, přičemž zlom nastal u skladby Bleed it out, hitem rádií posledních měsíců, u které se členové kapely pořádně odvázali a skákali po pódiu jako najatí. Touto skladbou však skončila první část koncertu. Po asi pěti minutách se ale Linkin park nechali vypískat na půlhodinový přídavek, kterým publikum úplně vyhecovali a byla to nejlepší část koncertu.

Druhé video Linkin Park:

Linkin park – What I´ve done

Kdyby po přídavku asistenti skupiny nezačali demonstrativně balit pódium, asi by se publika, vyžadujícího další přídavek nezbavili.

Shrnutí: koncert se velmi vydařil a myslím, že žádný fanoušek nemohl odcházet zklamán.

PS: Tento příspěvěk je i test pro optimalizaci ve vyhledávačích (ačkoli to tak doufám nevypadá).

O nás

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.