Kde vybrat dárky pro ženy

Kdybych vybíral dárek pro ženu, vybíral bych v internetovém obchodu Bella Rose se skandinávskými bytovými doplňky, kde ale člověk najde i dekorace ve vintage a romantickém stylu.

Je zde přímo stránka „dárky pro„, na které lze upřesnit, komu dárek vybírám – přítelkyni, manželce, sestře, babičce… Kromě žen lze vybírat i jedinečné dárky dětem, nebo i mužům. Případně párům, rodičům apod.

Těm, kteří si nemohou vybrat, lze doporučit třeba tzv. hygge boxy, které obsahují startovací sadu s návodem jak si vytvořit správnou pohodu.

Pokud chcete obdarovat cestovatele, kreativce či gurmány, zavítejte do patřičných sekcí.

Vybrali jste si ten správný designový dárek?

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Ostatní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj