Jakou hlavní internetovou stránku na dotykovém telefonu?

Dlouho jsem uvažoval nad tím, jakou webovou stránku si dát jako hlavní/startovací na mobilní telefon, aby se zobrazila, když otevřu internetový prohlížeč.

Nějakou stránku, na které budu mít nejpoužívanější odkazy na mobilní verze svých oblíbených webů, na které bude možné snadno klikat jen prstem na dotykovém displeji bez zoomování, stránku, která bude datově nenáročná a bude se tedy rychle načítat…

…než jsem si ji sám neudělal.

Někteří mi sice radili, že mám použít igoogle, ale ten používám jako RSS čtečku a na další odkazy se mně tolik nezamlouval. Ani ostatní weby nebo aplikace nenabízely to, co jsem hledal.

Vytvořil jsem si tedy webík na www.estart.cz/m a na něm své oblíbené odkazy, postupně jsem je rozšiřoval o další, na které jsem dostal tipy. Pokud se vám stránka líbí, můžete ji používat také, můžete i připisovat tipy na její rozšíření sem do diskuze.

Aktuálně na ní najdete odkazy na nejčtenější weby, vyhledávače, zpravodajské servery, počasí, odkaz na váš mobilní igoogle, csfd.cz pro každodenní tipy na kvalitní filmy v televizi, ale i sociální služby – stačí se mrknout. To vše v mobilní verzi a pěkně po ruce.

Na prohlížeči v PC to sice nevypadá extra pěkně, ale zkuste to v mobilu;-)

O nás

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.