Hezká reklama CSFD.cz v kinech

Včera jsem po nějaké době zase zavítal do kina a překvapilo mně zajímavé ukončení titulků k filmu s reklamou na CSFD.cz

Filmová databáze CSFD je moje oblíbená stránka, se kterou konzuluji skoro každou návštěvu kina nebou koupi DVD. Sice jsem se na ní už párkrát spálil, např. když jsem se vydal na skvělý čínský film s hodnocením 96% a jakmile se v prvních dvou minutách ve filmu objevili více než 2 lidé, tak jsem se úplně ztratil, protože všichni vypadali úplně stejně a musel jsem tam vydržet další 2,5 hodiny.

Tentokrát jsem vyrazil na film Temný rytíř (Batman), na který bych asi normálně nešel, ale nic jiného nedávali a hodnocení na csfd.cz 94% a pochvalné recenze nás přesvědčily. Nakonec to bylo celkem fajn, spousta akce, s nějakou tou nelogičností člověk počítal předem a na to, že film trval 2,5 hodiny, tak jsem se při něm ani nenudil (přítelkyně trochu ano).

Co mě ale zaujalo bylo to, že po skončení filmu se po dobu titulků snad minutu zobrazoval nápis „Nezapomeňte film ohodnotit na www.CSFD.cz!„.  Zajímalo by mě, jak toho pánové z CSFD.cz docílili, ale každopádně to považuji za krásný příklad reklamy s přesným cílením, který snad na CSFD přivede i někoho jiného, než filmofily a třeba už se pak nestane, že bude mít nějaký příšerný, ale umělecky snad extra hodnotný čínský film hodnocení přes 90%…

O nás

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

7 Comments on “Hezká reklama CSFD.cz v kinech

 1. já bych rozhodně nevinil CSFD, že tě dostatečně neupozornil, že v čínském filmu hrají čínští herci
  kvůli takovým lidem se do návodů na mikrovlnku musí dávat varování proti sušení domáčích mazlíčků v troubě xD

 2. Tuto reklamu jsem v kině spatřil asi před půl rokem ve Slovanském domě (v Praze). Takže to není novinka, ale podle mě docela dobrá reklama.

 3. 2 VfB:
  S tím, že v čínském filmu budou hrát čínští herci jsem tak trochu počítal, ale většinou se v nich aspoň trochu vyznám:-)

  Chtěl jsem naznačit, že ČSFD stále navštěvují především nároční filmoví fanoušci, kteří jsou schopni hodnotit uměleckost díla vysokým počtem procent, přestože celkově film nemusí být až tak dívatelný pro všechny. Pokud se takovou reklamou v kinech CSFD.cz zviditelní i normálním divákům, tak může docházet ke korekcím výšky procent a můžu zjistit, že film má sice neskutečnou uměleckou hodnotu, ale někteří se po deseti minutách ve filmu ztratí. Pro mě je to potom další vodítko, pomocí kterého se můžu rozhodnout.

 4. Pokud v nejakem filmu hraji vic nez dva herci, je to proste neunosne moc! 🙂
  Kvalitu nelze kompenzovat kvantitou! 🙂

 5. 2Roj: To je pravda – co když to byl nízkorozpočtový film a hráli tam všechny role jen 2 herci? To je rozumější vysvětlení než to, že mám špatné rozlišovací schopnosti, že?:-)

 6. Taky to klidne mohlo byt delane pocitacem jako Jursky park a meli jen dva typy postav 🙂