Blog pokračuje na doméně viktorsevcik.cz

Tento blog pokračuje na doméně viktorsevcik.cz v trochu jiné formě – rád bych se v něm věnoval jen tématům, která nejsou na internetu tak běžná a souvisí s mojí prací – marketingem pokročilého e-shopu a e-commerce.

Zatím jsem na novém blogu publikoval 2 články. V jednom popisuji jaké informace může obsahovat reklamní XML feed se zbožím pro e-shopy s využitím např. pro Facebook, Favi, Biano a podobné služby. Popisuji v něm také custom labely.

V druhém pak přemýšlím o algoritmu, který by měl doporučovat zboží k doobjednání v e-shopu. To může být komplikované zejména u internetových obchodů, které objednávají zboží ze zahraničí, což může trvat dlouho a je tedy třeba řešit v předstihu.

Doufám, že se budou tato pokročilejší témata líbit.

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Internetový marketing
One comment on “Blog pokračuje na doméně viktorsevcik.cz
  1. izle napsal:

    Excellent post. I will be going through many of these issues as well.. Clementina Leonard Stinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj