Autonavigace, které stojí za to

Pokud vybíráte navigaci do automobilu, zkuste se podívat na tento článek, může vám pomoci při výběru.

Vybíráte autonavigaci?

Na trhu autonavigací dnes působí především tři silní výrobci navigací, kteří v Evropě prodávají většinu výrobků. Jedná se především o výrobce navigací Tomtom, dále dělá kvalitní navigace DynavixMio a také americký výrobce navigací Garmin.

Na cenu se naopak orientuje výrobce navigací Navigon, nebo GoClever, který ale nevyniká vysokou kvalitou. Výrobci se nově orientují i na GPS navigace pro nákladní auta.

Více o těchto GPS navigacích do auta se dozvíte na stránce www.GPS-navigace-PDA.cz.

Tip: Zde najdete vždy aktuální doporučení těch nejlepších právě prodávaných navigací.

Navigace, které stojí za zmínku

Při výběru navigace už bych dnes určitě sáhl po modelu s navigací v jízdních pruzích, inteligentními trasami pro navádění různými trasami podle denní doby (ve špičkách volnější cestou) a případně i předplacenými aktualizacemi mapových podkladů.
Vytipoval jsem modely, které tyto funkce mají a jsou dostupné za atraktivní cenu:
Z nejlepších modelů bych zmínil Tomtom Go 1005T s větším displejem a dvouletým updatem map v ceně.
Další, levnější je model Tomtom Via 125 s mapami Evropy a opět aktualizacemi na 2 roky zdarma.
Zde najdete více informací o značce GPS navigací Tomtom.
Na výsluní se však dere český výrobce navigací Dynavix, jehož unikátní vlastností je 99% pokrytí čísel popisných v ČR, kdy k adresám mapových podkladů Tele Atlas (které používá mj. i Tomtom) přidává adresy z vlastních zdrojů.
Vlajkovou lodí Dynavixu je model Tera Evropa, navíc s tříletými aktualizacemi map v ceně. Levnějším model, ale s množstvím funkcí je Dynavix Delta III. Myslím, že v současnosti nesežene lepší autonavigaci vzhledem k poměru ceny a vybavení.
.

Profesně se zabývám internetovým marketingem a také mobilní reklamou. Žiju v Brně.

Označeno v Ostatní
One comment on “Autonavigace, které stojí za to
  1. Karel napsal:

    Přijde mi, že samotné GPS navigace jako zařízení se již nebudou tak moc využívat jako dříve… Řidiči radši využívají mobily, nebo takováto autorádia: https://www.2din.cz/autoradia-s-navigaci/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vítejte na mém blogu převážně o internetovém marketingu. Kromě článků, které jsem napsal pro Lupu se sem snažím dávat zajímavosti z internetového marketingu, se kterými se potýkám při své práci.
Blog nejen o internetovém marketingu
Kromě PPC, SEO, SEM a dalších disciplín se budu zmiňovat i o bannerových online reklamách, příp. dalších věcech, týkajících se webu a internetu.

W o r n l o o k | Viktor


RSS Zdroj RSS zdroj